Aktualności

Wallpaper* magazyn

2.IX.2019

Kolekcja MOD w magazynie Wallpaper* ! Jest nam niezmiernie miło, że ten uznany na całym świecie magazyn o wzornictwie i stylu docenił we wrześniowym wydaniu projekt „Design to dobre dla MSP” oraz wyróżnił naszą kolekcję MOD. Przeczytaj więcej w online artykule: A new dawn of Polish design rises at Maison et Objet.

Design Forum: Trending | Wielki projekt: wyposażenie mikroapartamentu

3.X.2019

Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w wydarzeniu towarzyszącym Warsaw Home. Na scenie Design Forum dyskutowaliśmy na temat funkcjonalności i przyszłości mikroapartamentów w Polsce i na świecie. Warsaw Home zapraszając na wydarzenie napisał: „Mieszkańców metropolii przybywa, ale jednocześnie przybywa też gospodarstw domowych, w których mieszka jedna czy dwie osoby. Odpowiedzią na te trendy są mikroapartmenty. Pomysł, który narodził się w Nowym Jorku, szybko znalazł naśladowców w Europie i Azji. Czy życie w małej przestrzeni może być wygodne? Jaki wpływ ma na to projekt samej przestrzeni oraz umieszczonych w niej mebli?”. Serdecznie dziękujemy Warsaw Home za organizację wykładu, a Gościom za uczestnictwo i wysłuchanie naszej rozmowy.

Targi Wnętrz Warsaw Home Expo, Nadarzyn

3 – 6.X.2019

Kolejna prezentacja kolekcji MOD, tym razem na Targach Wnętrz Warsaw Home Expo – największych tego typu targach w Europie Środkowo-Wschodniej. Za nami sporo emocjonujących wydarzeń i bardzo obiecujących rozmów. Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszego stoiska. Było nam niezmiernie miło poznać Państwa osobiście, porozmawiać i usłyszeć Wasze opinie. Przede wszystkim cieszymy się, że kolekcja zdobyła szczególne uznanie wśród młodych osób rozpoczynających dorosłe życie. 😊

Targi Maison et Objet, Paryż

5 – 10.IX.2019

Marka microom oraz nasza najnowsza kolekcja mebli do mikroapartamentów – MOD miały swoją premierę na Targ Maison et Objet w Paryżu – jednych z największych targów wnętrzarskich w Europie. Kolekcja została zaprezentowana na stoisku „Trans:Forming Design from Poland”  jako podsumowanie i prezentacja efektów projektu „Design to dobre dla MSP”. Podczas targów odbyliśmy wiele ciekawych i inspirujących spotkań. Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie kolekcją MOD. Dziękujemy również projektantce kolekcji  – Dorocie Terleckiej – Biuro Kreacja oraz Design Managerom: Małgorzata Adamus (Prezes Stowarzyszenia Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur), Monika Brauntsch, Renata Mikołajczyk i Marzena Radzka-Wiśniewska. Panie czuwały nad procesem projektu, zrealizowanego przez Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur. Jego celem było kompleksowe wsparcie dla dziesięciu przedsiębiorstw z branży meblarskiej z sektora mikro, małych i średnich firm we wdrażaniu wzornictwa i tworzenia strategii dla marek.