MOD to pierwsze meble microom dedykowane dla małych przestrzeni. Zaprojektowane zostały przez Dorotę Terlecką – Biuro Kreacja w ramach programu „Granty na Dizajn”. Kolekcję charakteryzuje prosta i atrakcyjna forma oraz szczegół nawiązujący do epoki modernizmu. Naturalna okleina dębowa nadaje jej unikalności w postaci niepowtarzalnego wybarwienia i słoi. Dzięki temu, MOD wprowadza do wnętrza ciepłą i przytulną atmosferę. Stylowe drewniane nóżki nadają meblom lekkości, a fantazyjnie dobrane, wyraziste barwy i detale pozwalają na nowoczesną aranżację wnętrza. Ten kompaktowy zestaw sprzyja maksymalnemu wykorzystaniu niewielkiej powierzchni i daje możliwość dowolnej konfiguracji poprzez różnorodne rozmieszczenie i łączenie brył. Ponadto, dodatkowe szuflady, półki i blaciki umożliwiają personalizację wnętrza i zapewniają dodatkową powierzchnię użytkową. Kolekcja zapewnia sporo  miejsca na przechowywanie, co zapobiega powstawaniu nieładu, zapewniając codzienny komfort życia w niewielkim wnętrzu.

Produkty


BIURKO\ TOALETKA

Niewielki mebel do ściany z dyskretną szufladą i stylowym uchwytem w kształcie półkola. Uchwyt i nogi w kolorze grafitowym. Mebel może pełnić dwie funkcje w zależności od potrzeb…

Kliknij, aby rozwinąć opis

STOLIK

Mały stolik, który może być używany jako stolik nocny lub kawowy. Element łuku jest otwierany, który po wysunięciu niewielkiej prowadnicy ze spodu stolika, tworzy dodatkową…

Kliknij, aby rozwinąć opis

SZAFA

Elementem charakterystycznym wyróżniającym całą bryłę jest dekoracyjny uchwyt mebla. Prosta linia zakończona łukiem nadaje całości modernistyczny…

Kliknij, aby rozwinąć opis

REGAŁ

Prosta drewniana rama regału nadaje jego formie lekkość i przejrzystość. Szerokość regału dostosowana jest do szerokości boku szafy, tak aby mogły się stać się jednym meblem.

Kliknij, aby rozwinąć opis

KOMODA

Prosty mebel z dekoracyjnymi uchwytami nawiązującymi swą formą do modernizmu. Trzy w pełni wysuwane pojemne szuflady. Możliwość zamówienia komody z drzwiczkami.

Kliknij, aby rozwinąć opis

ŁÓŻKO

Podstawową bryłę stanowi pojedyncze łóżko na drewnianych nóżkach z tapicerowanym wezgłowiem w modnej tkaninie. Dodatkowe elementy stanowią:

Kliknij, aby rozwinąć opis

BAGAŻNIK\ LUSTRO, WIESZAKI

Kolekcja zakłada kilka elementów dodatkowych, które są potrzebne, aby dobrze wykorzystać przestrzeń i aby nie traciła ona spójnego charakteru.

Kliknij, aby rozwinąć opis

Meble z kolekcji MOD są personalizowane dzięki możliwości wyboru koloru malowania elementów drewnianych oraz tkaniny z dedykowanej palety barw.

Tkanina

Tkanina posiada dużą odporność na ścieranie (100 000 cykli Martindale’a), ma ciekawą strukturę i przytulny charakter.


Zestaw 1:

Opcja 1: Pudrowy róż

Opcja 2: Niebieski

Zestaw 2:

Opcja 1: Bordowy

Opcja 2: Oliwkowy

Opcja 3: Szary

Kolor malowania:


Zestaw 1:

Opcja 1: Pudrowy róż

Opcja 2: Niebieski

Zestaw 2:

Opcja 1: Bordowy

Opcja 2: Zielony

Przykładowe rozmieszczenie kolekcji MOD.


Rysunek: Biuro Kreacja, Dorota Terlecka.

Pobierz katalog.